Kantoor Oostende

Vindictivelaan 5
8400 Oostende

059 40 40 30
oostende@caenen.be

BE 0876 144 382

ma:
09:00 - 12:30
13:30 - 17:30
di:
09:00 - 12:30
13:30 - 17:30
wo:
Gesloten
Gesloten
do:
09:00 - 12:30
13:30 - 17:30
vr:
09:00 - 12:30
13:30 - 18:00
za:
09:00 - 12:30
13:30 - 17:30
zo:
Gesloten
Gesloten


NIEUWE CORONA REGELS: Ingevolge de maatregelen genomen door de overheid werken wij op straffe van zware boetes achter gesloten deuren, met zo minimaal mogelijke bezetting. Klanten mogen wij onder geen beding toegang verschaffen tot ons kantoor. Voor dringende zaken blijven wij bereikbaar via telefoon of e-mail en proberen wij u te helpen.

Erkend Vastgoedmakelaar - Steven Soetaert - BIV 503.576
Land van erkenning: België
o.t.v. BIV, Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel
Meer info: BIV-plichtenleer


Steven Soetaert

Zaakvoerder
BIV 503.576

059 40 40 30
steven@caenen.be

Morgan Vandeghinste

Verkoop
BIV 512.318

059 40 40 30
0496 08 23 08
morgan@caenen.be

Manon Baelde

Verkoop/Verhuur

059 40 40 30
0492 96 47 03
manon@caenen.be

Charlotte Plattenbos

Verkoop/Verhuur

059 40 40 30
0499 23 12 55
charlotte@caenen.be

Jonas Simoen

Nieuwbouw

059 40 40 30
0474 85 84 95
jonas@caenen.be

Simon Christiaen

verkoop

059 40 40 30
0489 30 35 59
simon@caenen.be

Kantoor Oostende

Vindictivelaan 5
8400 Oostende

059 40 40 30
oostende@caenen.be

meer info