NIEUWE CORONA REGELS: Ingevolge de maatregelen genomen door de overheid werken wij op straffe van zware boetes achter gesloten deuren, met zo minimaal mogelijke bezetting of zijn de kantoren gesloten (Zie info bij detail kantoren op de site). Onder geen beding mogen wij externen toegang verschaffen tot onze kantoren. Voor dringende zaken blijven wij bereikbaar via telefoon of e-mail en proberen wij u te helpen.

Vanaf heden is het verboden om zich te verplaatsen naar een 2de verblijf aan de kust, hierdoor zijn wij genoodzaakt om alle boekingen te annuleren tot voorlopige datum van 19/04/20. De getroffen huurders en eigenaars zullen ten gepaste tijde door de kantoren gecontacteerd worden.

Caenen beschikt over 11 kantoren
verspreid over de hele Belgische kust.
Er is altijd wel een Caenen kantoor
in jouw buurt.

Kantoor Blankenberge

Grote Markt 13
8370 Blankenberge

050 42 66 09
blankenberge@caenen.be

meer info

Kantoor Blankenberge Syndic

J. De Troozlaan 84
8370 Blankenberge

050 42 77 77
syndic.blankenberge@caenen.be

meer info

Kantoor Bredene

Ostendialaan 21
8450 Bredene

059 44 10 44
bredene@caenen.be

meer info

Kantoor De Panne

Nieuwpoortlaan 29
8660 De Panne

058 41 17 29
depanne@caenen.be

meer info

Kantoor Middelkerke

Leopoldlaan 150
8430 Middelkerke

059 30 50 50
middelkerke@caenen.be

meer info

Kantoor Middelkerke Syndic

Leopoldlaan 121
8430 Middelkerke

059 30 50 50
syndic.middelkerke@caenen.be

meer info

Kantoor Nieuwpoort

Albert I laan 230
8620 Nieuwpoort

058 24 00 15
nieuwpoort@caenen.be

meer info

Kantoor Oostduinkerke

Astridplein 7
8670 Oostduinkerke

058 51 81 25
oostduinkerke@caenen.be

meer info

Kantoor Oostende

Vindictivelaan 5
8400 Oostende

059 40 40 30
oostende@caenen.be

meer info

Kantoor Oostkamp

Kapellestraat 24
8020 Oostkamp

050 66 12 12
oostkamp@caenen.be

meer info

Kantoor Westende

Westendelaan 350
8434 Westende

058 62 30 30
westende@caenen.be

meer info

Hoofdzetel

Leopoldlaan 121
8430 Middelkerke

059 40 40 40
hoofdzetel@caenen.be

meer info

Kantoor Caenen Verzekeringen

Kerkstraat 2
8430 Middelkerke

0476 93 06 07
verzekeringen@caenen.be

meer info