Immokantoren van Caenen

Met 12 immokantoren is Caenen erg aanwezig aan de Belgische Kust en in het hinterland. Elk van deze kantoren heeft een zelfstandig team van experts. Zij kunnen jou helpen met elke vastgoeduitdaging. Hieronder vind je alle informatie over elk van onze kantoren.

Heb je eerder een algemene vraag? Dan kan je die gerust stellen via ons contactformulier. We staan klaar om je te helpen!

Onze vastgoedkantoren aan de Belgische Kust

Kantoor Blankenberge

Grote Markt 13
8370 Blankenberge

050 42 66 09
blankenberge@caenen.be

Kantoor Blankenberge Syndic

A. Ruzettelaan 111
8370 Blankenberge

050 42 77 77
syndic.blankenberge@caenen.be

Kantoor Bredene

Ostendialaan 21
8450 Bredene

059 44 10 44
bredene@caenen.be

Kantoor De Panne

Nieuwpoortlaan 29
8660 De Panne

058 41 17 29
depanne@caenen.be

Kantoor Middelkerke

Leopoldlaan 150
8430 Middelkerke

059 30 50 50
middelkerke@caenen.be

Kantoor Middelkerke Syndic

Leopoldlaan 121
8430 Middelkerke

059 30 50 50
syndic.middelkerke@caenen.be

Kantoor Nieuwpoort

Albert I laan 230
8620 Nieuwpoort

058 24 00 15
nieuwpoort@caenen.be

Kantoor Oostduinkerke

Astridplein 7
8670 Oostduinkerke

058 51 81 25
oostduinkerke@caenen.be

Kantoor Oostende

Vindictivelaan 5
8400 Oostende

059 40 40 30
oostende@caenen.be

Kantoor Westende

Westendelaan 350
8434 Westende

058 62 30 30
westende@caenen.be

Hoofdzetel

Leopoldlaan 121
8430 Middelkerke

059 40 40 40
hoofdzetel@caenen.be

Kantoor Caenen Verzekeringen

Kerkstraat 2
8430 Middelkerke

0476 93 06 07
verzekeringen@caenen.be

Onze vastgoedkantoren in het hinterland

Kantoor Oostkamp

Kapellestraat 24
8020 Oostkamp

050 66 12 12
oostkamp@caenen.be

Kantoor Veurne

Houtmarkt 2A
8630 Veurne

058 69 02 02
veurne@caenen.be