Vakantieverhuur
Studio
Middelkerke
Ref. vhr1086
Beaulieu 0302
Beste klanten, door de werken aan het nieuwe Casino is Middelkerke is er momenteel hinder en beperkte doorgang op de zeedijk. Niet alle vakantieappartementen op de zeedijk zijn bereikbaar met de wagen. Voor meer info over de werken, contacteer het kantoor Caenen te Middelkerke.
Studio gelegen op de 3de verdieping en voorzien van een zetelbed (2 personen) en een stapelbed (2 personen).
Verder is er een gezellige woonkamer, die over de volledige breedte kamerhoge ramen heeft, die uitgeeft op het zongericht terras, die een schitterend zeezicht biedt. Er is een moderne ingerichte keuken en een badkamer met douche en toilet. Deze volledig vernieuwde studio is gelegen op de zeedijk en nabij een tramhalte.
Inge en Liselotte helpen je graag verder!
Inge Vandeputte en Liselotte Deschacht
Type | |
Aantal personen | 4 |
Verdieping | 3 |
Zeezicht | |
Zeedijk | Ja |
Reservatie
Is deze eigendom nog beschikbaar? Controleer onderstaande kalender.
Deze kalender dient om weer te geven welke datums beschikbaar zijn. Om prijs te berekenen, gelieve uw aankomst- en vertrekdatum in te vullen in het juiste veld.
Recent bekeken