Kantoor Veurne

Houtmarkt 2A
8630 Veurne

058 69 02 02
veurne@caenen.be

ma:
09:00 - 12:30
Op afspraak
di:
09:00 - 12:30
Op afspraak
wo:
09:00 - 12:30
Op afspraak
do:
09:00 - 12:30
Op afspraak
vr:
09:00 - 12:30
Op afspraak
za:
Op afspraak
Op afspraak
zo:
Gesloten
Gesloten


Vastgoedmakelaar - Bemiddelaar - Dirk Boeten BIV 511.364
Land van erkenning: België
o.t.v. BIV, Luxemburgstraat 16B, 1000 Brussel
Meer info: BIV-plichtenleer
Boeten Vastgoed Comm.V - BE 0720 851 045
BA en borgstelling: NV AXA BELGIUM (polisnr. 730.390.160)


Dirk Boeten

Kantoorverantwoordelijke
BIV 511.364

058 69 02 02
0477 66 64 92
dirk@caenen.be

Liesbeth Himpens

Verkoop

058 69 02 02
liesbeth@caenen.be

Lander Vandenbroucke

inkoop

058 69 02 02
0485 54 33 58
lander@caenen.be

Astrid Dewilde

Commercieel Medewerker

058 69 02 02
astrid@caenen.be

Nico Vansteenkiste

Verkoop

058 41 17 29
nico@caenen.be

Keicha Verstraete

administratief bediende

058 69 02 02
veurne@caenen.be

Kantoor Veurne

Houtmarkt 2A
8630 Veurne

058 69 02 02
veurne@caenen.be

meer info