CORONA UPDATE

  • Plaatsbezoeken zijn onder strikte voorwaarden toegestaan op afspraak! Meer info: klik hier
  • Alle algemene vergaderingen worden bij wet opgeschort.
  • De verhuur van vakantiewoningen is toegestaan. Deze kunnen gereserveerd worden via de website.

  • Caenen beschikt over 12 kantoren
    verspreid over de hele Belgische kust.
    Er is altijd wel een Caenen kantoor
    in jouw buurt.

    Kantoor Blankenberge

    Grote Markt 13
    8370 Blankenberge

    050 42 66 09
    blankenberge@caenen.be

    meer info

    Kantoor Blankenberge Syndic

    J. De Troozlaan 84
    8370 Blankenberge

    050 42 77 77
    syndic.blankenberge@caenen.be

    meer info

    Kantoor Bredene

    Ostendialaan 21
    8450 Bredene

    059 44 10 44
    bredene@caenen.be

    meer info

    Kantoor De Panne

    Nieuwpoortlaan 29
    8660 De Panne

    058 41 17 29
    depanne@caenen.be

    meer info

    Kantoor Middelkerke

    Leopoldlaan 150
    8430 Middelkerke

    059 30 50 50
    middelkerke@caenen.be

    meer info

    Kantoor Middelkerke Syndic

    Leopoldlaan 121
    8430 Middelkerke

    059 30 50 50
    syndic.middelkerke@caenen.be

    meer info

    Kantoor Nieuwpoort

    Albert I laan 230
    8620 Nieuwpoort

    058 24 00 15
    nieuwpoort@caenen.be

    meer info

    Kantoor Oostduinkerke

    Astridplein 7
    8670 Oostduinkerke

    058 51 81 25
    oostduinkerke@caenen.be

    meer info

    Kantoor Oostende

    Vindictivelaan 5
    8400 Oostende

    059 40 40 30
    oostende@caenen.be

    meer info

    Kantoor Oostkamp

    Kapellestraat 24
    8020 Oostkamp

    050 66 12 12
    oostkamp@caenen.be

    meer info

    Kantoor Veurne

    Houtmarkt 2A
    8630 Veurne

    058 69 02 02
    veurne@caenen.be

    meer info

    Kantoor Westende

    Westendelaan 350
    8434 Westende

    058 62 30 30
    westende@caenen.be

    meer info

    Hoofdzetel

    Leopoldlaan 121
    8430 Middelkerke

    059 40 40 40
    hoofdzetel@caenen.be

    meer info

    Kantoor Caenen Verzekeringen

    Kerkstraat 2
    8430 Middelkerke

    0476 93 06 07
    verzekeringen@caenen.be

    meer info